Δωρεά της Ευξείνου Λέσχης Γιαννιτσών στο Ίδρυμα Παιδικής Προστασίας «Παναγία η Οδηγήτρια»
![](https://static.wixstatic.com/media/a9431f_c0dc6a86cd3c42e5a01ce094e81c97fa~mv2.jpg/v1/fill/w_101,h_61,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a9431f_c0dc6a86cd3c42e5a01ce094e81c97fa~mv2.jpg)
Το Διοικητικό Συμβούλιο, το προσωπικό και τα παιδιά το Ιδρύματος Παιδικής Προστασίας «Παναγία η Οδηγήτρια» εκφράζουν τις θερμές ευχαριστίες τους για την οικονομική ενίσχυση που προσέφερε η Εύξεινος Λέσχη Γιαννιτσών εις μνήμην του μακαριστού Χαραλάμπου (Λάμπη) Κωστίδη, ο οποίος επί σειρά ετών διετέλεσε μέλος του Δ.Σ. και πολύτιμος συνεργάτης της Λέσχης.